www.szybkieczytanie.pl  

O Szkole

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkolą, nastawioną na profesjonalizm i zadowolenie naszych słuchaczy. Oddział w Gnieźnie jest filią Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się - "Tubaj" z Bolesławca, której metodyka przynosi najlepsze w kraju rezultaty. Szkoła prowadzi kursy w zakresie szybkiego czytania i technik pamięciowych według metodyki opartej na metodzie O. A. Kuzniecowa i Ł.H. Chromowa uzupełnionej najlepszymi wzorcami autorów zachodnich (T. Buzan) oraz na bazie badań, diagnozowania czytelnictwa i zajęć praktycznych prowadzonych przez szkołę Zdzisławy i Czesława Tubajów.

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się zapewnia uczestnikom kursu postęp w przyswajaniu wiedzy. Pobudza kreatywność, zwiększa efektywność oraz jakość pracy zawodowej. Uczestnicy uczą się jak się uczyć oraz w jaki sposób szybko i skutecznie zapamiętywać i przetwarzać zdobywaną wiedzę oraz informacje.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują wyniki niejednokrotnie przekraczające 20.000 słów na minutę! Każdemu z uczestników gwarantujemy uzyskanie co najmniej tempa naturalnego tj. około 700-1200 słów na minutę, przy jednoczesnym wysokim zrozumieniu tekstu.

Zdobyte umiejętności pozwolą skutecznej i szybciej


działać w biznesie, osiągać lepsze wyniki w nauce.

Szkoła "Tubaj" posiada największą sieć swoich oddziałów w Polsce, a także swoje przedstawicielstwa w Wiedniu, Paryżu oraz we Frankfurcie nad Menem. Współpracujemy z Uniwersytetem Jagiellońskim, Europejskim Stowarzyszeniem Studentów prawa ELSA, Collegium Pollonicum Słubice-Frakfurt, Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom.